:: www.prop.sk
:: www.protiprudu.info
CITÁTY
 

Už sa mi to nedá počúvať ani čítať

rubrika: európa 2008

 

 Napr. tzv. slovenský denník Hospodárske noviny v článku "Radikáli zmenili Slovensko na Slotakiu" (11.11.2008, strana 13, pozri prílohu tohto mailu), neuveriteľným spôsobom podsúva naivným čitateľom názor, že to čo teraz robí Maďarsko - politici a politické strany, organizácie, 64 žúp, hnutia Jobbik, Fidesz, futbaloví chuligáni, p. Duray, p. Čáky - o.i. predsedom SMK sa stal za veľkej podpory členov predsedníctva a radových členov v SMK, (p. Bugár je pozlátkom určeným na časy, keď je SMK vo vláde ), polovojenská Maďarská garda ( prihlásených cca 15000 záujemcov - počet prijatých členov cca 1500 - ktorej novým prijímaným členom slávnostne odovzdával dekrét bývalý minister obrany z vlády Viktora Orbána - za stranu Fidesz -p. Lajos Fure), že to sa robí všetko len preto, lebo na Slovensku existuje a rozpráva nejaký zlý Slota - predseda strany, ktorá si dovolila na základe demokratických volieb vstúpiť do vlády.

Preto sa pýtam:

1. p.Slota založil nejakú uniformovanú organizáciu, ktorá by chodila provokovať do Maďarska?

2. p.Slota vydáva a rozširuje mapy Veľkého Uhorska s hlavným mestom v Bratislave?

3. p.Slota žiada všetky, podčiarkujem všetky názvy maďarských riek, miest, hôr, atď. aby boli vo všetkých slovenských učebniciach preložené do slovenčiny a takto sa vyučovali na všetkých slovenských školách aj v Maďarsku?

4. Slotovi prívrženci-chuligáni chodia so slovenskými štátnymi zástavami provokovať na futbalové zápasy do Maďarska?

5. Slovenskí uniformovaní muži chodia demonštrovať a blokovať dopravu so slovenskými zástavami na slovensko-maďarské hraničné priechody ?

6. p.Slota povedal, že ak SNS nebude v slovenskej vláde, na Slovensku nebude pokoj?

7. p.Slota žiada zastúpenie slovenskej menšiny v maďarskom parlamente?

8. p.Slota žiada revíziu alebo zmenu hraníc medzi Slovenskou a Maďarskou republikou s ich posunutím do Maďarska a tým zrušenie medzinárodných dohôd z Trianonu?

9. Ktoré médium, denník, televíziu, mesačník vlastní p.Slota, alebo ktoré médium sa dá označiť ako pro Slotove médium?

10. p.Slota sa zúčastnil alebo zorganizoval stretnutie poslancov z parlamentov štátov hraničiacich s Maďarskom s cieľom vytvoriť zoskupenie na obranu pred rozpínavosťou Maďarska v Karpatskej kotline??

11. Slotoví ľudia v nacistických uniformách kladú spomienkové vence a demonštrujú svoju prítomnosť na území maďarského štátu??! (ako to napr . urobili maďarskí nacisti v Královskom Chlumci na území Slovenskej republiky!!!)P.S.: No a ešte také maličkosti -

1./ Tie hore spomenuté maďarské organizácie a ich členovia sú v našich médiách (napr. v denníku Hosp. noviny, ktorého vlastníkom je a.s. Respekt Media a ktorej jediným akcionárom je p. Zděnek Bakala z Česka... ) označované ako príslušníci, stúpenci, hnutia a najviac tak ako radikáli a extrémisti. Naše podobné organizácie a ich členovia sú označované (pritom veľkosťou - organizáciou, činnosťou a vojenským usporiadaním sa maďarským nemôžu ani len prirovnať!) bez mihnutia oka ako slovenskí fašisti, atď. Nenašiel som ani v jednej vete v článkoch od redaktorov tzv. slovenského denníka HN, že by ich takto (fašistami) čo i len raz označili! To slovo v týchto súvislostiach majitelia "slovenských novinárov" výhradne používajú len pre Slovákov.

2/ Všimnite si v prílohe tohto mailu fotografiu sympaticky vyzerajúceho mladíka s maďarskou zástavou v tých istých novinách (HN) sa podobné slovenské demonštrácie (napr. pohreb I. prezidenta na Martinskom cintoríne, stretnutie v Modre, atď.) prezentovali fotografiami len s holohlavými a idiotsky vyzerajúcimi mladíkmi. I keď podobne nesympaticky (holé hlavy, zakryté tváre a hlavy) vyzerajúci "prívrženci" strany Jobbik boli aj teraz pri blokáde hraničných priechodov. Nuž aj takto sa manipuluje s verejnou mienkou naivných!!

3./Konštatujem, že na južnom Slovensku sa už dávno nebojí naša maďarská tak "hrozne prenasledovaná" národnostná menšina, tam sa boja o svoju budúcnosť občania slovenskej národnosti - nie je problém sa o tom tam na mieste presvedčiť.

4./ Do pozornosti všetkým - p.Duray najradikálnejší maďarský a protislovenský politik sediaci teraz v slovenskej NR, známy svojimi radikálnymi požiadavkami revízie hraníc dohodnutých v Trianone a to ešte z pred r.1989! - dostáva v tajných voľbách od svojich maďarských "nekonfliktných" voličov tak túžiacich žiť v pokoji na južnom Slovensku pravidelne najviac hlasov!!!! Podotýkam od tých istých voličov, ktorí pri každej príležitosti hovoria do médií ako ich nezaujíma politika, ako sú oni proti tomu, čo robia politici na jednej alebo druhej strane, ako chcú v pokoji nažívať v SR a so všetkými občanmi. Nuž čo, len akurát v tajných (keď ich nevidia a nepočujú) voľbách dávajú hlasy p. Durayovi!!, ktorý svojimi názormi na Trianon bol na juťnom Slovensku a v Maďarsku známy už vtedy, keď o p. Slotovi a jeho SNS ešte nebolo ani chýru ani slychu!

5. Nuž, ako by bolo teraz dobre na Slovensku, aké úžasné spolunažívanie by na Slovensku mohlo byť, keby nebolo p. Slotu - na vine je určite ON - veď tu už dávno mohlo byť pokojne a pokojné Horné Uhorsko!

6. No a kto nechce vidieť a ani počuť, ten povie, že nadŕžam p. Slotovi, nenadržam a ani nie som "slotovec" , len odmietam TEN NEZMYSEL, že na vine sú reči p. Slotu!!! Kto chce psa biť, palicu si nájde. Silnejší si vždy nájde dôvod pre ktorý musí zaútočiť na slabšieho, ak to tomu silnejšiemu vyhovuje! Prosím Vás milí priatelia, kto si naozaj myslíte, že ak p. Slota - prestane politicky existovať-alebo by ani nebol neexistoval, by problémy s maďarskou irendentou prestali alebo by ani neboli vznikli - nech mi to napíše!
7. Odporúčam Vám priatelia reláciu z 13.11.08 s názvom "Večer na tému ...".Bola venovaná Slovensko-Maďarským vzťahom, stojí za to si ju pozrieť - pozri link http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/vecer-na-temu-/


L. Nebus

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made.| 

 

Sitemap