PROTIPRUDU.INFO :: INTERNETOVÝ SPRAVODAJ
 
 

Heiderovo európske dedičstvo

rubrika: európa 2008

 

 


Piatkový denník Sme napísal, že Heiderov pohreb v rakúskom Klagenfurte bude doprevádzať výnimočný stav. Polícia v tom čase nevpustí do mesta žiadneho Rakúšana z iného mesta alebo cudzieho štátneho príslušníka (okrem vyvolených pracovníkov médií), ale len pravidelných dodávateľov.

Ďalej o Heiderovi píšu, že vraj poburoval verejnosť škandalóznymi vyjadreniami. Ale tie vyjadrenia považujú za "škandalózne" len médiá; väčšina Európanov s nimi zakaždým vrelo súhlasila. Veď Haider len sem tam vyslovil pravdu o apriori zatracovanej minulosti - a to ešte veľmi jemným spôsobom. Dalo sa to povedať aj ináč. Ale podľa médií, Európan pravdu o vlastnej minulosti poznať nesmie a keď ju pozná, nesmie o nej hovoriť. Jediná pozícia, ktorá je pre Európanov dnes oficiálne "povolená", je úctivý predklon alebo aj ponížený kľak pred skutočnými pánmi dnešnej Európy.

A keďže tento politik teraz odišiel zo sveta veľmi podozrivým spôsobom, tisíce Európanov by mu chceli vzdať posledný hold. Preto tie výnimočné opatrenia.
Európania vedia, že Heidera a iných národne orientovaných rakúskych politikov celé roky sledovali špióni Mossadu. A to nie je nejaká dôverná informácia, ktorá by sa nemala prezrádzať. O tom informovali všetky rakúske a svetové médiá. Jedného z nich totiž pri tom prichytila polícia a na výsluchu sa priznal, že ho skutočne sledoval na žiadosť izraelských tajných služieb a vraj v tom nevidí nič zlé pracovať pre Izrael, i keď je občanom Rakúska. Takto niektorí rakúski občania chápu "vernosť" hostiteľskej krajine, ktorá ich nedobrovoľne živí.

 Heider teraz naozaj zahynul pri veľmi podozrivej autonehode. A to, že je podozrivá, nie je len záver jednoduchých Európanov, ale aj spoločnosti Volkswagen, ktorá vyrobila auto, na ktorom sa viezol.

Heiderovo auto (Volkswagen Phaeton V6) v sobotu po polnoci nekontrolovane vyletelo z cesty, ale čudné je, že vodič pritom vôbec nebrzdil. Tesne predtým bol na oslavnom večierku, ale svedkovia vypovedali, že počas večera vysŕkal len jeden pohárik šampanského, takže vôbec nebol opitý, ako tvrdia médiá.

A zástupcovia firmy Volkswagen navyše tvrdia, že aj keby bol išiel veľkou rýchlosťou, ako sa tvrdí a bol by nekontrolovane vyletel z cesty v dôsledku opilosti, auto je vybavené toľkými ochrannými prostriedkami, že by pritom nemohol utrpieť smrteľné zranenia.

Zástupca firmy Volkswagen Peter Thul tvrdí, že niekto sa musel pred jazdou dostať do Heiderovho auta a zmanipulovať elektrické vedenia. Firma vyslala vlastných odborníkov havarované auto preskúmať, či náhodou nebolo obeťou sabotáže, ale otázkou je, kedy ich k autu pustili; či niekto medzitým všetky stopy po sabotáži neodstránil. Pretože vrchnosť buď zo strachu alebo na požiadanie mocných vždy urobí všemožné. To sme už toľkokrát videli!

Hovorca firmy Volkswagen povedal: "Je faktom, že Heider jazdil prirýchlo, ale ani taká rýchlosť nie je problém, pokiaľ ide o fyziku auta. Phaeton V6 a Audi A8 sú najbezpečnejšie zo všetkých áut. To by niekto musel zmanipulovať elektrické vedenia; niekto by sa musel v garáži s autom babrať."

Odborníci na rekonštrukciu autonehôd hovoria, že Phaeton V6 je schopný dosiahnuť rýchlosť 150 míľ/h a že rýchlosť 60 míľ je schopný dosiahnuť v priebehu 9,4 sekúnd. Považuje za jedno z najbezpečnejších áut na svete a vo vnútri má namontovaných 12 vzdušných ochranných vankúšov. (airbagov)

Dúfajme, že polícia sa nedá zastrašiť alebo zmanipulovať a povie verejnosti, čo sa v skutočnosti stalo. Ale jedna vec je istá: smrť tohto politika nieže tzv. "nacionalizmus" v Európe zahatí, ale naopak ho ešte viac posilní.

Andrew Redmond v článku "Heiderova smrť môže viesť k silnejšiemu nacionalizmu" píše, že nanajvýš podozrivé úmrtie Jorga Heidera naisto povedie k špekuláciám, čo môže mať za následok, že rakúske vlastenecké sily sa v dôsledku tej tragédie zjednotia. To by bol veľmi trpký úder pre tých, ktorí sa nádejali, že tým zlikvidujú alebo aspoň demoralizujú progresívny nacionalizmus a populistické hnutia, ktoré teraz nadobúdajú na sile vo všetkých európskych krajinách.

Čím väčšmi médiá Heidera démonizovali, tým bol medzi Európanmi populárnejší. A teraz vo väčšine európskych krajín väčšinou vládnu všelijaké "bordové" koalície, kde sa v koaličných vládach museli zjednotiť stredo-ľaví (červení) sociálni demokrati a (modrí) konzervatívci, ktoré vystupujú na verejnosti chaoticky a nejednotne, pretože sa nemôžu zhodnúť v dôležitých otázkach. Technokratom, špeciálnym záujmom, globalistom a súkromným korporáciám, ktoré dávajú prednosť "svojim vlastným" (čítaj "kúpeným") politikom, však veľmi vyhovuje jeho smrť.

Ale ak sa skutočne rozhodli zlikvidovať ho, to je to najhoršie, čo mohli urobiť. Pretože namiesto toho, aby jeho úmrtie demoralizovalo vlasteneckú scénu, rakúske národne orientované politické strany začali zvažovať možnosť prezentovať sa navonok ako jednotný front, ktorý má veľkú šancu dostať do čela rakúskeho štátu.

Európa sa teraz nachádza na ceste smerom ku kolízii s vlastnými dejinami. A oficiálne schválené verzie udalostí navyše stoja v protiklade k tomu, čo sa naozaj udialo, takže všetci si budeme musieť naliať čistého vína. A nech sa manipulátori nemýlia; pravda o tých udalostiach sa nestratí s vymretím pokolenia, ktoré si to pamätá z vlastnej skúsenosti. To pokolenie ju verne odovzdáva nasledujúcim generáciám, ktoré ju nielenže dychtivo prijímajú, ale zaujímajú oveľa nekompromisnejšie postoje, než ich rodičia a starí rodičia, ktorých cudzí zatlačili do kúta.

Na cestu nepravdy priviedli Európu slabošskí štátni a politickí predstavitelia a hlúpi, nemorálni alebo kúpení historici v snahe ulahodiť tým, ktorí za scénou poťahujú nitky riadenia sveta. Tí majú záujem na nejednotnej, demoralizovanej a ideovo rozbitej Európe. Ale takí úslužní politici sa budú stále viac vytrácať a čoskoro bude nemožné, aby sa tam dostal taký. A falošných historikov Európania stále usvedčujú zo lži, takže to je len otázka času, kedy sami zahanbene zalezú do kúta. A keď sa také "osobnosti" bez chrbtovej kosti z vedúcich postov stratia, pravda začne dravo vychádzať na povrch a ten trend už nikto nebude môcť zastaviť.
Ako hovoríme my, Slováci:
"Dovtedy sa chodí s džbánom na vodu, kým sa nerozbije."
Alebo: "Kto druhému jamu kope, sám do nej padá."Pavol Hriňovský, Kanada
komentár k článkom:
Sme: "Heiderov pohreb bude sprevádzať výnimočný stav"
http://www.sme.sk./c/4130404/heiderov-pohreb-bude-sprevadzat-vynimocnz-stav.html
News Brief: "Heider May Have Been Assassinated"
http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=9529
Western Voices: "Heider´ s Death May Lead to Stronger Nationalism"
http://www.wvw.news.net/story/php?id=5785

 

Diskusia:

 

© 2003 - 2009 www. prop. sk | Materiály z tejto stránky je možné kopírovať len s uvedením odkazu na túto stránku | When reproducing our materials in whole or in part, reference to prop.sk must be made.| 

 

Sitemap